Potrzebujesz przewodnika dla grupy korzystającego płynnie z języka niemieckiego?

Niemieckojęzyczni goście coraz częściej odwiedzają Polskę. Biura turystyczne ukierunkowane na obsługę turysty niemieckiego potrzebują odpowiednio wykwalifikowanych zleceniobiorców, którzy zapewnią wysoki poziom obsługi bez problemów w komunikacji.

Skontaktuj się z nami!

Kwalifikowany przewodnik sudecki z bagażem doświadczeń w zakresie prowadzenia grup niemieckojęzycznych w górach, miastach takich jak Szklarska Poręba czy Świeradów Zdrój oraz po obiektach turystycznych – m.in. Zamku Czocha i Kopalni Św. Jana w Krobicy, może być tym, czego właśnie szukasz.

Działalność obejmuje usługi przewodnickie i pilotaż wycieczek w rejonach takich jak szeroko pojęte Karkonosze, Góry Izerskie, Pogórze Izerskie oraz Łużyce. Skonsultujemy z Wami trasę dopasowaną do dostępnego czasu i możliwości grupy. Wolisz zabytki techniki, takie jak Zapora Leśniańska lub Zapora Pilchowicka? Zabytki architektury, jak pałac Łomnica pod Jelenią Górą, a może Wieża Rycerska w Siedlęcinie? Pilot dla wycieczki niemieckojęzycznej poprowadzi Waszą wycieczkę w sposób spełniający wymagania obcojęzycznego klienta.

SPRAWDŹ WARUNKI:
E-mail: biuro@podziemna-wieza.pl
Telefon: +48570778078