Koszt: 40zł/os.
Czas trwania: 3-4 godz.
Start: Czarci Młyn, ul. Lwówecka 5 59-850 Świeradów Zdrój. Trasa obejmuje ok. 400m podejść.
Wielkość grupy: 20 os., min. 5 os.
Terminy: do ustalenia podczas rezerwacji

Zapraszamy na krajobrazową wycieczkę przez Świeradów Zdrój na malowniczo położone wieże widokowe w bliskim rejonie miasta, w doborowym towarzystwie przewodnika po okolicy!

Zaczynamy od Czerniawskiej Kopy, a kończymy pod wieżą na Młynicy. Nie zapomnijcie aparatu i butelki wody, bo po drodze czeka nas parę przewyższeń. Przewodnik po drodze przybliży wam ciekawostki o okolicy i postara się udzielić odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Istnieje możliwość skrócenia wycieczki i oddzielenia się od grupy pomiędzy dwiema wieżami – wtedy zwiedzamy tylko Czerniawską Kopę.

REZERWACJE

Tel.: +48570778078
E-mail: biuro@podziemna-wieza.pl

WARUNKI

Obowiązuje odzienie odpowiednie dla warunków górskich.

Cena obejmuje usługę przewodnicką. Cena nie obejmuje:
– ubezpieczenia, które turyści mogą wykupić we własnym zakresie
– kosztu posiłków
– kosztu transportu

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu lub zmiany programu wycieczki ze względu na trudne warunki atmosferyczne lub inne nieprzewidziane zdarzenia.

OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA:

Góry Przewodnik Patrycja Werecka
PKO 65 1020 2124 0000 8802 0232 7740

Tytuł: [Nazwa wycieczki] [data] [Nr telefonu klienta rezerwującego]

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy jako potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24h od zarezerwowania konkretnego terminu uiścić opłatę za wstęp na konto lub w kasie obiektu Czarci Młyn (Lwówecka 5, Świeradów Zdrój). Paragon za przedpłatę na konto zostanie wydany w dniu wycieczki. W przypadku rezygnacji z usługi drogą telefoniczną (sms) pod numerem: +48570778078 w okresie 24h przed jej rozpoczęciem płatność na konto zostanie zwrócona na konto wpłacającego. Płatność w kasie Czarciego Młyna nie podlega zwrotowi. Rezygnacja w okresie krótszym niż 24h przed rozpoczęciem usługi może spowodować brak zwrotu przedpłaty – można odsprzedawać wykupione miejsca, należy jednak poinformować nas o zmianach w rezerwacji.

Poziom trudności