standard-title Wypożyczalnia sprzętu https://gory-przewodnik.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSCN9394-1.jpg
Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Chciałbyś wybrać się na zimową wycieczkę, ale nie masz sprzętu?

Zapraszam do wypożyczalni

Sprzęt jest regularnie konserwowany i uzupełniany po to abym mogła świadczyć usługi przewodnickie na wysokim poziomie. Zimowa wędrówka bez odpowiedniego wyposażenia to duże ryzyko.

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych i nie tylko:

Cennik:

  • Rakiety Salewa Rocker 999: pierwszy dzień 30 PLN, po 25 PLN za kolejne dni
  • Rakiety TSL: 30 PLN,  po 25 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Explorer 999 Men: 30 PLN, po 25 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Tacul pro: 30 PLN, 25 PLN kolejne dni
 • Kije teleskpowe skręcane Gabel: 15 pln, po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe Salewa z systemem ficklock: 15 PLN,
 • po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe z dłuższą rękojeścia Black Diamond: 20PLN, po 15 PLN kolejne dni

W przypadku rakiet i kijów model i markę można sobie zarezerwować, pod warunkiem, że będą jeszcze dostępne.

 • Półraczki turystyczne Rapex: 15 PLN

Krótki regulamin:

 1. Wypożyczalnia rakiet śnieżnych jest mobilna, dojeżdżamy na szlak, do pensjonatu, umawiamy sie z wypożyczającym, aby było jak najwygodniej (przy dużej ilości zamówień, pierwsza kolejność, klient, który nie nocuje na dole). Bezpłatny dowóz jest zależny od ilości wypożyczanego sprzętu lub od ilości dni.
 2. Kontakt telefoniczny pod numerem +48691346933 jest istotny. 
 3. Grupy zorganizowane traktujemy ulgowo.
 4. Rezerwację sprzętu ze strony zamawiającego uważam za potwierdzoną jak po rozmowie otrzymam na numer 691 346 933 wiadomość sms zawierająca: termin, kiedy sprzęt będzie wypożyczony, ilość potrzebnego sprzętu oraz imię i nazwisko zamawiającego.
 5. Zamawiający może mieć pewność, że otrzyma zamówiony sprzęt jak dostanie odpowiedź potwierdzającą.
 6. Jeśli nie ma w górach 100% odpowiednich warunków na rakiety śnieżne (miejscami wytopione lub wywiane), to w trosce o zęby atakujące w rakietach, które w zderzeniu z kamieniem się łamią, raczki dokładamy bez dodatkowych opłat… w tych okolicznościach połamanie zębów atakujących w rakietach wynika z lenistwa klienta i kosztuje dodatkowe 60 zł.
 7. Kijek teleskopowy wyciągnięty powyżej kreski z napisem stop potrafi ulec złamaniu przy normalnym użytkowaniu. Taka nieuwaga kosztuje od 150 do 200 PLN zależnie od rodzaju kija.
 8. Nasza wypożyczalnia rakiet śnieżnych wspiera wypożyczających sprzęt, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do wędrówki górskiej. Spakuj termos z gorącą herbatą, dobrze naładowany telefon i najlepiej powerbank, latarkę czołową, mapę rejonu, po którym powędrujesz i dodatkową odzież jakby coś się przytrafiło, aby ubrać się cieplej czekając na pomoc. Jeśli wędrujesz zimą sam/sama, czego nie zalecamy odbierając sprzęt umów się na serię smsów ze szlaku – jak się nie odezwiesz, spróbujemy nawiązać kontakt, jak się nie uda, powiadomimy GOPR.