standard-title Przewodnik dla jednej osoby

Przewodnik dla jednej osoby

Zaletą korzystania z usługi przewodnickiej indywidualnie jest fakt, że zawsze można dowolnie zmienić program wycieczki i można umówić się z przewodnikiem co do treści jego opowieści. Normalnie to przewodnik decyduje, co opowiada grupie, ale ja idąc lub jadąc na wycieczkę, chętniej słucham legend niż właściwej historii regionu, tymczasem mój kolega był na wycieczce i wrócił oburzony, bo przewodnik z historii opowiedział najważniejsze fakty, a on wolałby więcej dowiedzieć się o tym co było na prawdę, zamiast „bajek dla dzieci” – tak określił podania ludowe… Historię i biografię opowiadamy w sposób przystępny, jeśli w grupie są dzieci unikamy słownictwa naukowego. Dobieramy fakty, które mogą zainteresować konkretnego odbiorcę i jak widzimy zainteresowanie, to w tym kierunku i stylu pozostajemy. Przy grupie powyżej 15 osób to nie jest już takie oczywiste. Opisując trasy wędrówek napiszę czas trwania każdej z nich dla grupy około 20 osób.

Cennik usługi przewodnickiej / pilotażu dla klienta indywidualnego w PLN

Czas trwania wycieczki 1 osoba 2-4osoby 5-10 osób
1 godzina    
3-4 godziny      
5-8 godzin      
8-10 godzin      
2 dni      

Powyższe ceny nie zawierają podatku dochodowego 18%. Nie będą zawierały podatku VAT, ponieważ na razie jeszcze go nie odprowadzam 😉

Cena za grupę, nie od osoby. Dzieci poniżej 7 roku życia nie liczymy. Co oznacza, że jak idzie rodzina pięcioosobowa, ale jedno z dzieci ma np 6 lat, drugie 10, a trzecie 12, to kalkulujemy jako 4 osoby.

Text  |  Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial