Zapraszamy na wariant wycieczki czarnym szlakiem na Śnieżkę z opcją skorzystania z wyciągu na Kopę! Doskonała opcja dla niezbyt doświadczonych piechurów.

Najbliższy termin: 26.08.2023r.
Cena: 50 zł od osoby
Grupy: wycieczka odbędzie się po uzbieraniu min. 6 os.
Zapisy e-mail: biuro@podziemna-wieza.pl
Zapisy telefoniczne: +48570778078

Przedpłata na konto: mBank 46 1140 2004 0000 3502 7693 7782
Tytuł przelewu: Nazwa wycieczki, Termin, Numer telefonu rezerwującego

Start i koniec w Karpaczu, ruszamy czarnym szlakiem przez Biały Jar do Kotła, następnie na Kopę. Osoby chcące skorzystać z wyciągu startują przy Karpacz Ski Arena, gdzie zakupią bilety (70zł normalny w jedną stronę, 50zł ulgowy) dzięki którym wjadą wyciągiem na Kopę.

Korzystający z wyciągu zostają odebrani przez przewodnika wędrującego z resztą grupy z górnej stacji kolei linowej. Dalej kierujemy się czarnym szlakiem na czerwony w kierunku Śnieżki przez Dom Śląski. Po Śnieżce powrót do Karpacza w kierunku Domu Śląskiego niebieskim, później przez Strzechę Akademicką oraz Samotnię by zakończyć wycieczkę przy Dzikim Wodospadzie.

WARUNKI

Cena jest ceną usługi przewodnickiej. Wyżywienie, wstęp do KPN i ubezpieczenie uczestnicy są zobowiązani zorganizować sobie we własnym zakresie. Przerwa konsumpcyjna w Domu Śląskim. Obowiązuje strój i obuwie odpowiednie dla warunków górskich.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu lub zmiany programu wycieczki ze względu na trudne warunki atmosferyczne lub inne nieprzewidziane zdarzenia.

OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA:

Góry Przewodnik Patrycja Werecka

Mbank 46 1140 2004 0000 3502 7693 7782

Tytuł: [Nazwa wycieczki] [data] [Nr telefonu klienta rezerwującego]

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy jako potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24h od zarezerwowania konkretnego terminu uiścić opłatę za wstęp na konto lub w kasie obiektu Czarci Młyn (Lwówecka 5, Świeradów Zdrój). Paragon za przedpłatę na konto zostanie wydany w dniu wycieczki. W przypadku rezygnacji z usługi drogą telefoniczną (sms) pod numerem: +48570778078 w okresie 24h przed jej rozpoczęciem płatność na konto zostanie zwrócona na konto wpłacającego. Płatność w kasie Czarciego Młyna nie podlega zwrotowi. Rezygnacja w okresie krótszym niż 24h przed rozpoczęciem usługi może spowodować brak zwrotu przedpłaty – można odsprzedawać wykupione miejsca, należy jednak poinformować nas o zmianach w rezerwacji.

Difficulty for this tour