Zapraszam w Rudawy Janowickie, na szczyt Sokolika.Start z Trzcińska.

Koszt Vouchera 35 zł od osoby zawiera wyłącznie usługę przewodnicką; minimalna wielkość grupy 8 osób, maksymalna – 25 osób.*

Koszt Vouchera 140 zł od osoby zawiera wyłącznie usługę przewodnicką; minimalna ilość osób 2, maksymalna wielkość grupy 5 osób (wycieczka indywidualna dla większej grupki, która chce iść razem, cena do negocjacji).*

Wycieczkę prowadzi Ewa Kiraga-Wójcik.

Kupno Vouchera u przewodnika prowadzącego wycieczkę.

Po zgłoszeniu drogą elektroniczną na adres: evilon@interia.eu

Wyżywienie i ubezpieczenie uczestnicy organizują sobie sami – po drodze przerwa na posiłek w kultowym, historycznym schronisku „Szwajcarka” (przy obiekcie jest miejsce na ognisko).

Spotykamy się w Trzcińsku. Niebieskim szlakiem wędrujemy do skrzyżowania z czerwonym i podchodzimy na szczyt Sokolika (629 m n.p.m.) – jeden z najlepszych punktów widokowych w Sudetach. Panorama dookolna pozwala zobaczyć całe pasmo Karkonoszy oraz inne pasma Sudetów Zachodnich. Szlakiem czerwonym idziemy do schroniska „Szwajcarka”. Po drodze wejście na Husyckie Skały oraz, czarnym szlakiem, Krzyżną Górę. Odpoczynek w „Szwajcarce” – przy obiekcie można rozpalić ognisko i upiec kiełbaski. Żółtym szlakiem wracamy do Trzcińska, gdzie kończymy wycieczkę.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu lub zmiany programu wycieczki ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

* Voucher ważny do końca 2020 roku, jeśli z powodu przedłużenia ograniczeń związanych z COVID nie uda sie zaproponować nowych terminów, ważność vouchera zostanie automatycznie przedłużona o 6 miesięcy.