Zapraszam na Śnieżkę. Startujemy z Przełęczy Okraj.Startujemy z Przełęczy Okraj, jednym z najbardziej odludnych i tajemniczych szlaków wiodących na najwyższy szczyt Karkonoszy.

Koszt Vouchera 40 zł od osoby zawiera wyłącznie usługę przewodnicką. Minimalna wielkość grupy to 8 osób, a maksymalna to 25 osób.*

Koszt Vouchera 150 zł od osoby zawiera wyłącznie usługę przewodnicką. W tej opcji przemieszczamy się w towarzystwie 2 do 5 osób. (wycieczka indywidualna dla większej grupki, która chce iść razem, cena do negocjacji).*

Wycieczkę prowadzi Ewa Bednarek.

Kupno Vouchera u przewodnika prowadzącego wycieczkę.

Po zgłoszeniu drogą elektroniczną na adres: evmsudety@gmail.com

Wyżywienie, wstęp do KPN i ubezpieczenie uczestnicy są zobowiązani zorganizować sobie we własnym zakresie (po drodze jest przewidziana przerwa konsumpcyjna w czeskim schronisku Jelenka i na Śnieżce)

Spotykamy się obok schroniska PTTK na Przełęczy Okraj, trasa prowadzi przez Skalny Stół, następnie na Śnieżkę, ze szczytu schodzimy do Schroniska Dom Śląski i udajemy się w kierunku Karpacza. (W kwesti komunikacji pomiędzy Karpaczem, a Przełęczą Okraj proszę o kontakt mailowy przed wycieczką. Jest możliwość np. wynajęcia busa i podziału jego kosztów pomiędzy uczestników lub skorzystania z komunikacji bublicznej).

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu lub zmiany programu wycieczki ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

* Voucher ważny do końca 2020 roku, jeśli z powodu przedłużenia ograniczeń związanych z COVID nie uda sie zaproponować nowych terminów, ważność vouchera zostanie automatycznie przedłużona o 6 miesięcy.

8.00
Okraj koło schroniska PTTK
Spotykamy się przed wędrówką. Powędrujemy przez Skalny Stół.
10.00
Sowia Przełęcz
Od teraz zaczną się schody - wspinaczka pod górkę.
10.20
Jelenka
Możliwość skorzystania z toalety.
12.00
Śnieżka
Zdobywamy najwyższy szczyt w Karkonoszach.
12.45
Dom Śląski
Przerwa na posiłek.
16.30
Karpacz
Powędrujemy Kotłem Łomniczki do Karpacza. Po drodze ciekawe stanowiska geologiczne
Poziom trudności