standard-title Wypożyczalnia sprzętu http://gory-przewodnik.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSCN9394-1.jpg
Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Chciałbyś wybrać się na zimową wycieczkę, ale nie masz sprzętu?

Zapraszam do wypożyczalni

Sprzęt jest nowy i regularnie uzupełniany po to abym mogła świadczyć usługi przewodnickie na wysokim poziomie. Zimowa wędrówka bez odpowiedniego wyposażenia to duże ryzyko.

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych i nie tylko:

Cennik:

  • Rakiety Salewa Rocker 999: pierwszy dzień 25 PLN, po 20 PLN za kolejne dni
  • Rakiety TSL: 25 PLN,  po 20 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Explorer 999 Men: 25 PLN, po 20 PLN kolejne dni
 • Rakiety Salewa Tacul pro: 25 PLN, 20 PLN kolejne dni
 • Kije teleskpowe skręcane Gabel: 15 pln, po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe Salewa z systemem ficklock: 15 PLN,
 • po 10 PLN kolejne dni
 • Kije teleskopowe z dłuższą rękojeścia Black Diamond: 20PLN, po 15 PLN kolejne dni

w przypadku rakiet i kijów model i markę można sobie zarezerwować, pod warunkiem, że będą jeszcze dostępne.

 • Półraczki turystyczne Rapex: 15 PLN

Krótki regulamin:

 1. Wypożyczalnia rakiet śnieżnych jest mobilna, dojeżdżamy na szlak, do pensjonatu, umawiamy sie z wypożyczającym, aby było jak najwygodniej (przy dużej ilości zamówień, pierwsza kolejność, klient, który nie nocuje na dole). Dlatego kontakt telefoniczny pod numerem +48691346933 jest istotny.
 2. Od powyższych cen przewidujemy rabaty zależnie od popytu na sprzęt, im większy popyt, tym mniejszy rabat. (w 2019 roku taniej d0 13.01 i po 25.02)
 3. Grupy zorganizowane zawsze traktujemy ulgowo.
 4. Rezerwację sprzętu ze strony zamawiającego uważam za potwierdzoną jak otrzymam na numer 691 346 933 wiadomość sms lub przez Whatsapp zawierająca: termin, kiedy sprzęt będzie wypożyczony, ilość potrzebnego sprzętu oraz imię i nazwisko zamawiającego.
 5. Zamawiający może mieć pewność, że otrzyma zamówiony sprzęt jak dostanie odpowiedź potwierdzającą.
 6. Jeśli nie ma w górach 100% odpowiednich warunków na rakiety śnieżne (miejscami wytopione lub wywiane), to w trosce o zęby atakujące w rakietach, które w zderzeniu z kamieniem się łamią, raczki dokładam bez dodatkowych opłat… w tych okolicznościach połamanie zębów atakujących w rakietach wynika z lenistwa klienta i kosztuje dodatkowe 40 zł.
 7. Kijek teleskopowy wyciągnięty powyżej kreski z napisem stop potrafi ulec złamaniu przy normalnym użytkowaniu. Taka nieuwaga kosztuje od 100 do 150 PLN zależnie od rodzaju kija.
 8. Nasza wypożyczalnia rakiet śnieżnych wspiera wypożyczających sprzęt, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu do wędrówki górskiej. Spakuj termos z gorącą herbatą, dobrze naładowany telefon i najlepiej powerbank, latarkę czołową, mapę rejonu, po którym powędrujesz i dodatkową odzież jakby coś się przytrafiło, aby ubrać się cieplej czekając na pomoc. Jeśli wędrujesz zimą sam/sama, czego nie zalecamy odbierając sprzęt umów się na serię smsów ze szlaku – jak się nie odezwiesz, spróbujemy nawiązać kontakt, jak się nie uda, powiadomimy GOPR.